SLOITA

Ekipa in partnerji

PARTNERJI: 

NOVA GORICA: Zavod Masovna, Kulturni dom Nova Gorica, Zavod Kinoatelje, Akademija umetnosti Univerze v Novi Gorici

GORICA: Palazzo del Cinema /Hiša filma, DAMS Cinema – Università degli Studi di Udine, Univerza na Primorskem, Associazione Združenje Darko Bratina, Transmedia Production s.r.l., Kulturhaus Görz, Goethe - Institut Rom

LJUBLJANA: Slovenska kinoteka, Cankarjev dom, Ljubljana international film festival Liffe, Zavod Motovila

IZOLA: Zavod Otok

ŠPETER: Inštitut za slovensko kulturo, SMO - Krajinski pripovedni muzejGoethe - Institut Rom

VIDEM: Centro Espressioni Cinematografiche Udine, Arci Hybrida, Robida

TRST: Casa del cinema Trieste, Bonawentura, Associazione culturale Anno uno, Slovenski klub, La Cappella UndergroundGoethe - Institut Rom

 

 

EKIPA

Mateja Zorn, vodja festivala

Karin Kocijančič, vodja pisarne

Patricija Maličev, programska selektorica

Patrick Holzapfel, programski sodelavec

Mateja Sulič, koordinacija in stiki z javnostjo

Aleš Doktorič, programski svetovalec

Sandra Jovanovska, programska sodelavka, vodja programa Prvih Poletov

Sara Brollo, programska sodelavka Prvih Poletov

Arta Kroni, Una Savić, programski sodelavki Prvih Poletov iz Akademije umetnosti UNG

Giulia Zeno, Sara Malni, Antonio Dagostin, programski sodelavci Prvih Poletov iz DAMSa

Anka Štular, Anja Paternoster in Vida Rucli, oblikovanje

Emanuela Masseria, stiki z javnostjo (Ita)

Martina Humar, prevajanje in arhiviranje

Urban Košir, Peter Persoglia, AV dokumentiranje, izdelava promocijskega materiala in tehnična podpora

Jakob KoncutSašo Mrak, fotografiranje

Anja Naglič, Sara Terpin, Maja Lovrenov, Nataša Hrovat, Ingrid Cotič, Alenka Novak, Jerica Klanjšček, Denis Debevec, Miha Jenko, Martin Medved,   Ksenija Šabec, prevajanje

Anja Mugerli, lektura slovenskih besedil

Ines Lakovič, upravljanje družbenih medijev

Jana Rajh Plohl, urejanje kataloga

Aljaž Škrlep, oblikovanje spletne strani

Jakob Koncut, oblikovalec skulpture za nagrado Darko Bratina